rozwoj firmy
Gospodarka

Ostatni dzień crowdfundingu gry Nightclub Manager na Raisemana.com

Crowdfunding gry Nightclub Manager: Violet Vibe autorstwa True Games to pierwsza kampania na platformie Raisemana.com. Projekt pozyskał od wspierających już 271 tys. zł, czyli ponad 90% minimalnego celu zbiórki (wg. stanu na 11 października, godz. 8:00). Kampania trwa do 11 października 2021 r., do godz. 20:00. Premiera pełnej wersji gry planowana jest na I kwartał 2022 r. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na marketing tytułu oraz stworzenie dodatku do gry dedykowanego pełnoletnim odbiorcom.

– Zbliżamy się do końca pierwszej kampanii na naszej platformie. Jej początek był dla nas wymagającym czasem, podczas którego wdrażaliśmy zmiany sugerowane przez użytkowników. Od początku kampania spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników, od których dostaliśmy wiele cennych uwag. Za wszystkie serdecznie dziękujemy i wdrożyliśmy zmiany je adresujące na platformę. Efekty tych zmian i transparentnej komunikacji widzimy w dynamicznych postępach zbiórki, która osiągnęła już 90% minimalnego celu. Patrząc po dotychczasowym zainteresowaniu, widzimy, że wiele osób czekało z decyzją do ostatnich dni kampanii. – mówi Kamil Stanek, prezes zarządu Raisemana sp. z o.o.

True Games zamierza pozyskać na Raisemana.com od 300 do 600 tys. zł

Kampania crowdfundingowa dla tytułu Nightclub Manager: Violet Vibe rozpoczęła się 28 września i trwa do 11 października br. Wszyscy wspierający, w zamian za udzielone wsparcie finansowe, nabywają konkretne benefity związane z grą oraz token (manę), która uprawnia ich do otrzymania określonego udziału w przychodach netto ze sprzedaży gry.

– Równolegle do prowadzonej zbiórki, wspólnie ze studiem Flint Arts, pracujemy intensywnie nad grą. Jej produkcja zbliża się do końcowej fazy, a premierę planujemy na I kwartał 2022 r. Prace idą zgodnie z harmonogramem, a nawet udaje się nam go wyprzedzać, z czego bardzo się cieszę. – mówi Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games S.A.

W ramach Nightclub Manager: Violet Vibe gracz wcieli się w postać właściciela klubu nocnego, który musi zbudować i rozwijać. Do jego zadań będzie należało m.in. zaaranżowanie wnętrz klubu oraz wybór odpowiedniej muzyki, która będzie rozgrzewać atmosferę i zachęcać do zabawy. Dodatkowe zadania będą obejmowały m.in. selekcję gości, rekrutację tancerek, naprawę usterek czy zarządzanie barem. Gra będzie dostępna dla użytkowników 16+, natomiast zapowiadane DLC wyłącznie dla pełnoletnich odbiorców. W promocję tytułu zaangażował się Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’.

Dodaj komentarz