osiedle
Nieruchomości

Victoria Dom: Olchowy Park już w sprzedaży

Victoria Dom rozpoczyna sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji. Osiedle Olchowy Park na warszawskiej Białołęce to 63 mieszkania w 3-piętrowym budynku. Tradycyjnie u tego dewelopera bardzo atrakcyjne są ceny własnego M. Zaczynają się od niespełna 239 tys. zł.

Nowe osiedle to kolejny projekt realizowany przez dewelopera w prawobrzeżnej Warszawie. – Białołęka to prawdziwe zagłębie atrakcyjnych terenów zielonych. Właśnie w takim, naturalnym otoczeniu, usytuowane jest także nasze najnowsze osiedle. Powstaje przede wszystkim z myślą o osobach szukających wytchnienia od pędu życia w dużym mieście. Zapewnia kameralne warunki dla aktywnych form wypoczynku – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. W ofercie Olchowego Parku są 1,2,3,4 i 5–pokojowe lokale w metrażach od 25 m2 (1 pokój z aneksem) do 86 m2  (5 pokoi z aneksem).

Nowa energia do pełni życia

W pobliżu nowego osiedla Victorii Dom jest bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa. Listę otwierają rodzinny park trampolin i pełen atrakcji Bociani Zakątek (place zabaw, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, teren dla rolkarzy, skatepark, ścieżka zdrowia, stoły do ping-ponga, stoły do gry w szachy, polana na imprezy plenerowe). W pobliżu jest także m.in. miasteczko ruchu drogowego oraz park magiczny dla dzieci. Dla rodzin z dziećmi atutem z pewnością będą placówki opiekuńcze i edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące) oraz bogata oferta sklepowa (Biedronka, Stokrotka, Atrium Targówek, Marywilska 44, Factory Annopol, IKEA, Homepark Targówek). Olchowy Park jest sprawnie skomunikowany. W pół godziny dostaniemy się do centrum, w 10 minut do Trasy Toruńskiej, a w 3 minuty do przystanku autobusowego.

Zamieszkać w zielonej enklawie

W bezpośredniej bliskości osiedla są dwa rezerwaty przyrody: Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi.
– Olchowy Park ma wszelkie atuty osiedla zasymilowanego z zielonym otoczeniem. Niska, kameralna zabudowa komponuje się z otaczającymi terenami, które sprzyjają relaksowi. – kontynuuje E. Rathe-Głowacka. Standardem we wszystkich nowych osiedlach Victorii Dom są balkony oraz ogródki przy mieszkaniach na parterze, nie inaczej jest w przypadku Olchowego Parku. – To przebój rynku pierwotnego ujawniony przez pandemię. Nasi klienci podkreślają, że każda chwila spędzona z najbliższymi bezpiecznie i w kontakcie z naturą jest bezcenna. W przypadku Olchowego Parku ten trend się potwierdza – podkreśla. Wciąż trwa nadwyżka popytu na rynku pierwotnym. Eksperci Victorii Dom wiążą to z nadal niskimi stopami procentowymi. Mieszkania traktowane są nie tylko jako rozsądna inwestycja we własne M, ale także jako obiecująca lokata kapitału.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Spółka oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Victoria Dom, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.

Victoria Dom ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spółka była wielokrotnie nagradzana, m.in. nagrodą Deweloper Roku „Gazety Finansowej” i Diamentem Forbesa. Osiedle Ursus Factory uznane zostało przez użytkowników obido.pl za Inwestycję Roku 2020 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Dodaj komentarz